Модернізація насосної станції. 400 кВт замість 800 кВт!

Об’єкт: ТзОВ «Радехівський Цукор», Чортківський цукровий завод, смт. Заводське

______________________________________________________________________________

Проект: Модернізація насосної станції. Гідравлічні розрахунки системи та встановлення економічного агрегату потужністю 400 кВт замість 800 кВт.

______________________________________________________________________________

Виконані роботи: Гідравлічні розрахунки, поставка обладнання

______________________________________________________________________________

Загальний опис: Насосна станція з існуючим насосним агрегатом Д300-65 в комплекті з високовольтним електродвигуном (6000 Вольт)  потужністю 800 кВт мала високе споживання електроенергії і видавала надмірну продуктивність. Кількість технічної води 2-ї категорії мала бути в районі 2500 кубів на годину замість 3000. Після ретельного аналізу існуючої трубопровідної системи був проведений гідравлічних розрахунок, який виявив менший робочий тиск при заданій продуктивності. Було прийняте рішення провести модернізацію насосної станції із заміною агрегату на більш сучасний та економічний.

Результати модернізації. Після заміни агрегату була отримані наступні результати: новий насосний агрегат мав вдвічі мешу потужність електродвигуна 400 кВт проти 800 кВт та повністю забезпечував необхідні параметри згідно технології підприємства. Маючі високу економію, завод менш ніж за два виробничі сезони окупив свої вкладення на реалізацію даного проекту та продовжує заощаджувати кошти.

Висновок. Компанія «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» разом з технічним керівництвом ТзОВ«Радехівський цукор» отримали взаємовигідну співпрацю та добились високих економічних результатів. Разом ми внесли даний проект до активу як показових для інших підприємств цукроварної галузі.