Lowara

Рік заснування – 1968 рік.

Країна виробництва – Італія, Монтеккьо-Маджоре, провінція Віченца.

Lowara – найбільший виробник насосного обладнання компанії Xylem Water Solutions в Європі. Lowara це сучасне автоматизоване європейське виробництво та висококваліфікований конструкторський відділ, який дозволяє отримувати техніку високої якості та мати найкращі показники енергоефективності. Також не менш важливим аспектом є висока надійність обладнання, так як вагомий відсоток товару, що виготовляється переважно з нержавіючої сталі AISI 304 та AISI 316. Вся продукція бренду має сертифікат ISO 9001. Компанія була заснована у 1968 році у місті Монтеккьо-Маджоре поруч з Віченцою на півночі Італії і по сьогоднішній день є одним з лідерів у постачанні насосної техніки в Європі та Ближнього сходу.

Сфери застосування: житлово-комунальна сфера, харчова, спиртова галузь, системи ірігації, хімічні підприємства, системи водопідготовки, картоно-паперові підприємства, системи опалення, системи відведення промислових стоків, пожежогасіння та інші.

ТОВ «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» є офіційним дистриб’ютором продукції «Lowara» в Україні та здійснює подальше сервісне обслуговування.