GMP Pumps

Рік заснування – 1971

Країна виробництва – Італія, м. Гуссаго

G.M.P. S.p.A. виробляє насоси для харчової, хімічної промисловості, сільського господарства, суднобудування, цивільного будівництва та протипожежного обладнання.

Компанія G.M.P. S.p. починаючи свою історію з 1971 року по сьогодні спеціалізується на проектуванні та будівництві занурювальних електричних насосів, самовсмоктувальних насосів для брудної води, поєднаних з електричними та гідравлічними двигунами, дизельними та бензиновими двигунами для промислового, сільськогосподарського сектору та для будівельної галузі в цілому.

Стандартне виробництво чавунних самовсмоктувальних насосів розвивалося з використанням спеціальних матеріалів, таких як нержавіюча сталь AISI 316 і морська бронза для конкретного застосування згідно вимог замовників.

З 1994 року G.M.P. S.p.A. розробляє та виготовляє пожежні насосні станції за підтримки свого технічного відділу та надає відмінні послуги допомоги та планового технічного обслуговування.

З 2000 року G.M.P. S.p.A. отримує сертифікат UNI EN ISO 9001.

Постійне вдосконалення продуктів і постійні інновації гарантують надійність і безпеку в експлуатації. Співпраця та визнання клієнтів-партнерів дозволяє G.M.P. S.p.A. закріпитися на позиціях високого рівня, на національній та міжнародній арені.

ТОВ «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» є офіційним представником продукції GMP Pumps в Україні та здійснює сервісні послуги даного обладнання.