Про компанію

«ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» –  сучасна інжинірингова компанія, яка займається проектуванням, будівництвом та впроваджує передові технології для промислових та комунальних підприємств України. Об’єктами нашої роботи є очисні споруди, насосні станції, маслоекстракційні підприємства, котельні, підприємства харчової галузі, водофільтраційні станції тощо. Наша компанія готова брати об’єкти під «ключ», починаючи з проектних робіт і закінчуючи проведенням пуско-налагоджувальних робіт. Головним чинником успіху є досконала робота над задачею наших замовників та технічно вірне її рішення.

Модернізації технологічних процесів

Основними клієнтами нашої компанії є ключові виробничі та комунальні підприємства України. Результатом модернізації має бути економічна вигода як в короткостроковому, так і в тривалому періоді з урахуванням найменшої амортизації. Це можливо у випадку, коли чітко проведена технічна експертиза, яка відповідає дійсному стану технологічного процесу. Тобто, проводячи аналіз, важливо вірно сформувати технічне завдання та надати кращий алгоритм послідовних кроків модернізації. В процесі вишукувальних робіт ми акцентовано працюємо на отримання правильних параметрів та підбираємо найкраще обладнання та матеріали з точки зору якості та ефективності.

Проектування та будівництво

Взаємодія нашого колективу з замовником починається з обговорення його ідеї щодо створення об’єкту господарювання. Початковим етапом роботи це створення технічного завдання. На прикладах наших реалізованих проектів починається створення моделі проекту, а надалі і сам проект. Основний бюджет будівництва надається після початкових загальних розрахунків з врахуванням головних економічних вимог. Ключовими мотивами будівництва є загальний об’єм інвестицій, час реалізації проекту та термін його окупності.

Продаж обладнання

Наше підприємство є імпортером різноманітного європейського обладнання для промислового та комунального сектору України. Це насосне обладнання, станції фільтрації води, котельне обладнання, продукти для біологічної очистки стоків, електродвигуни, частотні перетворювачі, електротехнічна технікаі трубопровідна арматура є основними продуктами нашого бізнесу.

______________________________________________________________________________

Основні цінності

Основна мета та цінність нашої компанії це забезпечення нашого споживача найкращим продуктом та надання відмінної сервісної підтримки. Ми несемо високу відповідальність за кожен реалізований проект та прагнемо постійного розвитку нашого бізнесу, збільшуючи масштаби своєї діяльності. Кожен реалізований проект є черговим кроком вдосконалення нашої команди. Кожен внесок в наш розвиток відчувається на компетенції нашого колективу і рухає вперед нашу команду однодумців.

Спеціалізований інжиніринг є основний напрямок нашої діяльності. Тобто ми проектуємо сам технологічний процес – його квінтесенцію. За рахунок власних сил та залучених партнерів ми здійснюємо колективну роботу починаючи від підготовки проектних документів до кінцевої здачі об’єкту в експлуатацію.

______________________________________________________________________________