Міксери Compact

Особливості змішувачів серії Compact ТМ «Flygt»

Компоненти компактних мішалок Flygt спроектовані не тільки для надійної експлуатації та ефективного змішування, а й для зниження витрат на енергію. Короткозамкнений індукційний двигун Xylem Flygt відповідає стандартам надійності і довговічності. Обмотка статора струменево заповнена каучуком і класифікована по класу Н 180 градусів Цельсія (355 градусів за Фаренгейтом), що забезпечує відмінну стійкість до перегріву. Додаткове ущільнення Flygt оснащено системою Active Seal, яка повністю усуває ймовірність витоку в корпус статора. Вирізані лазером канавки на внутрішній стороні ущільнень виступають в якості мікронасоса, який перекачує будь-яку рідину, присутню в приводі, назад на сторону буферної рідини. Корпус ущільнення з гідро-підпором допомагає змащувати і охолоджувати ущільнення, забезпечуючи ефективну теплопередачу навіть при роботі всуху. Лопаті робочого колеса, спроектовані для максимального тягового зусилля при мінімальних витратах енергії, завдяки загнутим назад краях забезпечують проходження волокнистого матеріалу, а широка втулка відхиляє волокнистий матеріал. Ефективність мішалки в воді можна підвищити на 15%, а у в’язких середовищах – навіть і більше, якщо використовувати опційне струменеве кільце, яке дозволить знизити енергоспоживання.

Легка установка і обслуговування

Устаткування Flygt досить міцне, щоб витримувати вагу і реактивні сили мішалки протягом усього терміну служби. Властива не тільки міцність, але і зручність обслуговування. Компактні мішалки Flygt зазвичай встановлюються уздовж жорстких напрямних стрижнів на відповідній глибині для забезпечення оптимальної ефективності змішування і стійкості до сильно коливальних сил всередині резервуара. У поєднанні з підйомним устаткуванням Flygt з системою направляючих стрижнів забезпечують легкий доступ для перевірки та обслуговування.

Опційно Flygt готовий запропонувати підйомний механізм для підіймання та опускання змішувача. Схвалений CE підйомний блок монтується в тримачі нижнім кінцем, що дозволяє легко повертати блок. Для зниження вартості інвестиції можна використовувати один підйомний блок для кількох мішалок.