Насоси серії ” N “

Каналізаційний насос ТМ «Flygt» з запатентованою технологією N регулювання зазору

Насоси серії «N» успішно виконують свою функцію в найважчих робочих умовах. Кожен компонент спроектований і виготовлений так, щоб забезпечити стабільно високу ефективність. Завдяки запатентованій N-технології з інноваційним самоочисним робочим колесом, насоси серії Flygt N мають найвищу загальну ефективність серед аналогів інших виробників. Вони знижують ваші витрати за споживання електричного струму і знижують за витрати на незаплановане техобслуговування. Для користувача це означає спокій і велику економію протягом тривалого часу.

Принцип роботи

Більшість твердих предметів, що потрапляють в насос, будуть проходити крізь робоче колесо між його лопатями. Якщо предмет затримується на передній кромці однієї з лопатей, то він зісковзне уздовж загнутої назад кромки до периметру впуску. Завдяки механічної самоочищається конструкції можна перекачувати рідину з вмістом шламу до 8%.

Гнучка І МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Насос серії N з системою самоочищення має інноваційні характеристики і завдяки цьому є відмінним вибором для різних сфер застосування. Модульна конструкція гідравліки дозволяє її адаптувати практично до будь-якої області застосування.

Особливості обладнання та модифікації елементів насосу

  • Змінне зносостійке кільце з двох матеріалів, сірого заліза або Hard IronТМ, для різних умов експлуатації
  • Робоче колесо із загартованого сірого заліза для типових застосувань стічних вод
  • Робоче колесо Hard Iron ™ для стійке до абразивного та корозійного застосування
  • Можливість виготовлення робочого колеса з нержавіючої сталі для спеціальних застосувань, для яких потрібна дуплексна нержавіюча сталь
  • Короткий звис валу зменшує прогин його і збільшує термін служби ущільнення та підшипника
  • Двигун класом герметичності IP 68 призначений для занурення в воду. В процесі роботи тепло-притоки концентрується до серцевини статора, що поліпшує охолоджуючі властивості мотора.
  • Подвійна система механічного ущільнення складається з двох комплектів механічних ущільнень валів, які працюють незалежно, забезпечуючи подвійну безпеку. Випускається з карбіду вольфраму (WCCR) або карбіду силікону (SiC) залежно від середовища, що перекачується
  • Система ущільнень Griplock ™ забезпечує фіксацію валу з відсутністю тертя гуми, відсутність «з’їдання» гвинтів та зменшує швидкий знос валу.
  • Кабель двигуна SUBCAB ®, спеціально розроблений для занурення в абразивні стоки з рівнем РН від 2 до 11.