HOYER

 

 

 

 

 

 

Рік заснування- 1974 рік.

Країна виробник – Данія, м. Хадстен.

Svend Hoyers A/S є одним з провідних виробників і постачальників електродвигунів в Європі. Історично компанія з часів заснування позиціонувала себе, як постачальник корабельних моторів для місцевих гаваней, але з часом попит з інших галузей в Данії та з країн близького зарубіжжя суттєво змінив масштаби реалізації продукції TM «HOYER». Великий штат висококваліфікованих спеціалістів є запорукою успіху компанії Svend Hoyers A/S. Найбільший склад готової продукції в Європі, який включає в себе асинхронні мотори потужністю до 500 кВт завжди присутні в наявності у виробника і є одним з ключових аспектів приваблення широкого ряду споживачів!

Продукція Hoyer Motors сертифікована згідно стандартам ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2009. Також компанія відповідає вимогам щодо екологічного (зеленого) паспорту відповідно стандартам IMO.

Багатий типоряд електроприводів за різними типами кліматичного виконання, класу енергоефективності, різноманітними видами інсталяції гарантує успіх в різноманітних галузях, де застосовується електричні двигуни HOYER.

Компанія ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ є офіційним дистриб’ютором ТМ «HOYER» на теренах України та надає супутнє сервісне обслуговування даній техніці.

.