Гідравлічні іспити насосного обладнання

Гідравлічні випробування

Наші компанія надає послуги з проведення гідравлічних випробувань насосного обладнання на стенді потужністю до 22 кВт. Дані заміри проводяться у випадку коли замовник хоче переконатись у відповідності параметрів купленого обладнання. Також перевіряється обладнання на герметичність та цілісність.

Основні показники, які заміряються одночасно:

  • Продуктивність, [м3/год]
  • Тиск, [бар]
  • Ток, [А]
  • Напруга, [В]

Порядок підготовчої роботи.

Перед проведенням гідравлічних випробувань проводиться зовнішній огляд насосного агрегату, приєднань, арматури та трубопроводів. Трубопровід заповнюють водою, температура якої має бути не нижче 5°С. Вода повинна якнайповніше витіснити з нього повітря. Для цього воду підводять у нижчу точку трубопроводу. Повітря виходить через краник, встановлений у його вищій точці. Після заповнення трубопроводу водою до нього приєднують насос за допомогою швидкоз’ємних з’єднань. На трубі нагнітальної, що йде від насоса до трубопроводу встановлюють манометр.

Насоси для монтажу на підлозі встановлюються на рухомі металеві швелери з отворами для болтового з’єднання. Насадок для кріплення існують кілька видів в залежності від типу насоса, що випробовується. Рухливі частини жорстко фіксуються до фундаменту для забезпечення стабільності насоса в робочому стані. Далі до напірного та вхідного патрубка підбираються швидкоз’ємні насадки для герметичного з’єднання з трубопроводом. Для з’єднання насосного агрегату із стендом використовуються гнучкі шланги. Гнучкі шланги також є з’ємними і підбираються за своїм діаметром відповідно до гідравлічних вимог насоса.

Запуск та проведення випробувань.

Запуск насоса проводитиметься на закриту засувку для розуміння максимального тиску. Одночасно фіксуються параметр струм та продуктивність. Відкриваючи засувку до кінця, ми переглядаємо на діаграмі Q/H насоса його параметри та вносимо до журналу всі показники. Клієнт отримує всі отримані дані у вигляді оформленого звіту із печаткою «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ».