HEROLD

 

 

 

 

 

 

Herold & Co. GmbH – це сучасна міжнародна ливарна та машинобудівна компанія. Висока якість, універсальність та своєчасна поставка обладнання є візитною карткою промислового обладнання продукції «HEROLD»

Компанія Herold & Co. GmbH була заснована в 1867 році в самому серці Верхньої Франконії. Протягом десятиліть займається постачанням для міжнародних компаній високоякісними деталями для машин, що відповідає жорстким стандартам високої точності. Ливарний цех підприємства має крім звичайних верстатів оснащений автоматичним формувальним верстатом, який гарантує виливку високої якості.

Підприємство також має свою лінійку промислового обладнання. Працівниками Herold & Co. GmbH була розроблена та запатентована успішна лінійка спеціальних поворотних насосів, що називаються насосами Wendelkolben®. Протягом останніх кількох років ці безпульсаційні насоси виявились надзвичайно успішними в різних галузях промисловості, таких як цукрова, кондитерська та хімічна.

Подрібнювачі Multi-Cut-Wolf – подрібнювач із видатними ріжучими характеристиками: нарізки та подрібнення органічного матеріалу – був спеціально розроблений для високоефективних анаеробних реакторах Herold. Multi-Cut-Wolf для подрібнювання потрібна лише частка часу в порівнянні зі іншими виробниками подрібнювачів для біогазових реакторів і ідеально підходять для попередньої обробки стічних вод, мулу та рідкого гною.

Компанія «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» під замовлення з Німеччини поставляє обладнання та запчастини «HEROLD» та надає послуги з ремонту і плановому технічному обслуговуванню.