Wilo

Коротка історія та цікаві факти найбільшого німецького виробника насосної техніки Wilo

Компанія WILO сягає корінням ще далекого 1872 року. Початком історії послужило відкриття власного бізнесу колишнім інженером Дортмундом Луїс Оплендером.

У той час компанія була названа досить складною назвою «Messingwarenfabrik Louis Oplander Maschinenbau». Ця маленька сімейна фірма надалі, отримавши розвиток, стала однією з найвідоміших компаній, що займаються виробництвом насосного обладнання. В сьогодення ми знаємо її під ім’ям WILO.

Компанія почала стрімко розвиватися в 1928 році. Саме тоді Вільгельм Оплендер, відомий інженер з Німеччини, закінчив свої розробки і запатентував циркуляційні насоси, які були на той момент унікальним пристроєм для роботи системи опалення. І от цікавий факт – назва фірми була зібрана з букв його імені. Саме ці чотири букви зараз відомі на всіх континентах.

Бренд «WILO» асоціюється з комфортним, надійним і досконалим устаткуванням, а також з неперевершеною німецькою якістю.

Дуже багато впроваджень з області насосів для інженерних споруд по праву належать співробітникам компанії «WILO». Одними з головних розробок компанії вважаються електронний насос, фекальний насос, виготовлений з використанням композиту і нержавіючої сталі, багатоступінчастий насос, а також циркуляційний насос з вбудованою арматурою і ін.

Сучасний споживач висуває підвищені вимоги до якості насосів. Компанія «WILO» враховує бажання замовників і виробляє свою продукцію згідно з основними вимогами клієнтів. Слід зазначити, що продукція компанії має підвищену працездатність, відносно простий монтаж, обслуговування також дуже просте, рівень шуму і рівень енергоспоживання знаходяться на низькому рівні, а найголовніше – це відносно низька ціна.

Також компанія велику увагу приділяє процесам екологічної безпеки, безпосередньо пов’язаним з постійним захистом зовнішнього середовища. Завдяки невпинній роботі над підвищенням екологічності своєї продукції, компанія «WILO» досягла того, що всі вироби цілком і повністю відповідають екологічним стандартам. Крім цього весь процес виробництва продукції є абсолютно нешкідливим як для людей, так і для навколишнього середовища.

Виробничі бази фірми “WILO SE”, а їх шість, розташовуються на території наступних країн:

–        Південна Корея,

–        Ірландія,

–        Франція,

–        Німеччина.

Насосні станції, виготовлені компанією «WILO SE», поставляються по всьому світу. В цілому, у компанії є велика кількість дочірніх організацій, розташованих більш ніж в тридцяти п’яти країнах. Найбільші з них розташовані в Італії, Туреччині, Швеції, і т.д.

Після того як компанія «WILO SE» відкрила свої дочірні фірми на території Західної Європи, настала черга і Східної Європи. Однією з перших дочірніх фірм на території СНД була фірма в Російській Федерації, потім прийшов час України та країн Прибалтики. Компанії отримали наступні назви: «ВІЛО РУС», «ВІЛО УКРАЇНА» і «ВІЛО БАЛТИКА».

З моменту відкриття «ВІЛО УКРАЇНА» в нашу країну поставляються сучасні, а головне високоякісні комплектуючі для систем опалення, водопостачання, кондиціонування і вентиляції. Також компанія поставляє пристрої для басейнів і аквапарків. Продукція користується великим попитом і вже широко використовується практично в кожному регіоні країни. ТОВ «ВІЛО УКРАЇНА» зараз має найбільш розвинену дилерську мережу і сервісну підтримку в усіх регіонах України серед яких і наша компанія ТОВ “ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ”.

Обсяг обладнання, що випускається компанією «WILO» зростає щорічно. До основних видів продукції, що реалізовується слід віднести: насоси для систем опалення, водяні насоси, насоси для пожежогасіння, насоси для кондиціонування, фекальні насоси та ін. Вся продукція, що випускається компанією з 1991 року «WILO» має стандарт якості ISO 9001, а з 1999 року сертифікат VDA6 і ISO 14001.

На сьогоднішній день «WILO SE» – це сучасна компанія, що йде в ногу з інноваційними технологіями в різних сферах. Виробник має понад тридцять дочірніх організацій по всьому світу, а штат співробітників «WILO» зростає з кожним роком і вже перейшов поріг в 100 тисяч чоловік.