IMP Pumps

 

 

 

 

 

 

ТОВ «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» представляє на українському ринку циркуляційні насоси для систем опалення ТМ «IMP Pumps». IMP Pumps – це найкраще співвідношення ціна/якість та широкий вибір насосів по типу ін-лайн. Насоси ін-лайн з можливістю врізки безпосередньо у трубопровід – це комфортні в експлуатації та зручні в монтажі агрегати, що не потребують виготовлення додаткових фундаментних майданчиків.

Тезисно IMP Pumps це:

–        Сегментований виробник насосної техніки для систем опалення, починаючи свою історію з 1947 року;

–        100 % європейський виробник розташований у серці Європи в Словенії м. Коменда. Зручне географічне розташування дозволяє отримати європейським споживачам в найкоротші терміни продукцію зі складу виробника;

–        Більш ніж 60 країн світу на постійній основі є замовниками продукції IMP Pumps;

–        Відповідаючи вимогам та тенденціям розвитку галузі IMP Pumps розробляє та впроваджує нові моделі циркуляційних насосів маючі висококваліфікованих фахівців у власному науково-дослідному департаменті.

Для отримання більш детальної інформації щодо підбору обладнання, сервісу або наявності продукції IMP Pumps на нашому складі будь ласка зв’яжіться з технічним консультантом компанії «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ»

 

Нижче за посиланням:

–        Програма підбору обладнання http://www.pumps.si/Pumps/

–        Каталоги по основній номенклатурі обладнання (прикріплені у додатку PDF-файли)

  1. Станції підвищення тиску PPT
  2. Серія CL
  3. Серія GHN
  4. Багаступеневі насоси BL та BWJ
  5. Серія NMT (мокрий ротор)