SAER

SAER ELETTROPOMPE S.Р.A – це найбільший італійський виробник насосного обладнання та занурювальних електродвигунів. SAER завжди вірний концепції “Made in Italy” маючи в активі 6 власних виробничих корпусів в районі Реджо-Емілія. Винятково італійське виробництво та найбільший склад готової продукції та запчастин у Європі робить SAER ELETTROPOMPE одним із найбільш затребуваних постачальників у Європі та в далекому зарубіжжі.

Починаю свою історію з 1951 року компанія випускає понад 700 різних типів електронасосів та електродвигунів для систем водопостачання, каналізації, харчової, металургійної та інших галузей промисловості.

Виробник може виготовляти свої насоси з таких матеріалів як чавун EN GJL-250, високоміцний чавун EN GJS-500, нержавіюча сталь AISI 316, бронза, вуглецева сталь, DUPLEX і завжди підтримує з вищевказаних матеріалів заготовки на складі.

Високі стандарти якості, повністю автоматизоване виробництво, ноу-хау технології, ефективність та швидкі терміни постачання роблять SAER ідеальним партнером у сфері виробництва обладнання для перекачування різноманітних середовищ.

Технічний каталог Saer частина 1

Технічний каталог Saer частина 2

Ви можете підібрати насоси SAER, використовуючи програму-конфігуратор підбору насосів: