Перетворювачі INVT

Компанія «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ»є провідним постачальником на теренах України частотних перетворювачів від компанії «INVTElectric» та має статус офіційного дистриб’ютора. Висока кваліфікація наших спеціалістів допомагає вирішувати нашим партнерам різноманітні задачі пов’язані з частотним регулюванням приводної техніки в різноманітних сферах економіки України.  Своя сервісна група та власне виробництво шаф управління дозволяє нам надавати комплексне рішення «під ключ», що є важливим критерієм для наших клієнтів у сенсі відповідальності за кінцевий результат.

Основне призначення перетворювачів – контроль швидкості обертання електричного двигуна з допомогою зміни частоти напруги. Їх застосовують у двох випадках – для зменшення вхідної напруги або з метою зниження матеріальних витрат під час експлуатації електросистем. Приводи здатні зменшувати витрати електроенергії до 250%, коли як обороти двигуна знижуються лише з 20%.

____________________________________________________________________________________

12 причин використовувати перетворювачі частоти INVT:

1) INVT займає перше місце за обсягом експорту перетворювачів частоти серед китайських виробників за результатами 2019 року.

2) За 12 років експлуатації в Україні перетворювачі частоти INVT добре зарекомендували себе на таких підприємствах як Мотор Січ, Антонов, KERNEL, АВК, ДТЕК, Метінвест та сотнях інших.

3) INVT – єдина компанія в Китаї, чиї перетворювачі частоти мають сертифікат UL (сертифіковані таексплуатуються у США) та мають функцію безпеки STO.

4) Кожен вироблений INVT перетворювач частоти проходить тест на трьох етапах: при виготовленні друкованих плат, при проміжному складанні та як готовий виріб.Кожен готовийперетворювач частоти тестується на роботу за максимально допустимої температури,електромагнітні перешкоди та 8 годин під номінальним навантаженням.

5) Продукція INVT експортується до 80 країн різних континентах (зокрема: США, Німеччину, Італію,Великобританію, Бразилію, ПАР, Казахстан та інших.). Для прикладутільки за 2018 рік було вироблено наекспорт 177046 шт. низьковольтних перетворювачів частоти INVT.

6) В Україні є успішний досвід застосування перетворювачів частоти INVT на різних механізмах (куттера, насоси, транспортери, екструдери, дробарки, верстати, крани) у тому числі для двигунів з напругою 6000В та 690В.

7) Різноманітні спеціалізовані серії перетворювачів частоти за напругою (380В, 690В, 1140В, 6000В). Окрема серія перетворювачів частот для кранів. Перетворювачі частоти високооборотних двигунів –максимальна вихідна частота до 3200 Гц. Все це свідчення професіоналізму виробника та можливість підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного замовника.

8) Гарантійний термін на перетворювачі частоти INVT Electric – 24-36 місяців. Діагностика та ремонт (у тому числі післягарантійний) здійснюється нашим авторизованим сервісним центром виробника у Києві. Є великий склад запасних частин, що у 95% випадків дозволяє виконати ремонт за 24 години.

9) Компанія INVT має 12 науково-дослідних центрів по всьому світу, 850 патентів, першу в Китаїелектротехнічну лабораторію, сертифіковану TUV SUD.Перетворювачі частоти INVT маютьсертифікати УкрСЕПРО (Україна), CE (Євросоюз), UL (США) та інструкцію українською мовою.

10) На складі в Україні є близько 2500 шт. перетворювачів частоти INVT потужністю від 0,2 до 355 кВт, що дозволяє вирішити ваше завдання у гранично стислий термін.

11) Статистика виходу з експлуатації частотних перетворювачів INVT становить менше 0,5%. Це навіть краще, ніж у провідних світових виробників. Для порівняння: статистика виходу зексплуатації аналогічних перетворювачів частоти європейських виробників – 2% і вище.

12) Станом на 17.03.2021 року в Україні вже встановлено 25 504 шт. перетворювачів частоти INVT.

_____________________________________________________________________________________

Щодо співпраці з частотними перетворювачами INVTзвертайтесь у компанію «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» за номером телефона +380501732023.