Pompe Zanni

Рік заснування – 1964 рік

Країна виробництва – Італія, м. Реджо-нель-Емілія

Pompe Zanni італійська машинобудівна компанія, яка займається виробництвом насосів, занурювальних електронасосів з 1964 року. Протягом цих років компанія набула необхідних навичок для виробництва обладнання, призначеного для промислових об’єктів, для систем зрошення, дренажу шахт, насосних станцій централізованого водопостачання та для інших сфер застосування. Досвід та професіоналізм робочої групи привели компанію до успіху, що займає провідні позиції у сфері своєї діяльності.

Завдяки стандарту UNI EN ISO 9001:2008 Pompe Zanni проектує та виготовлює такі типи насосів:

– відцентрові насоси з вертикальною віссю;

– багатоступінчасті горизонтальні відцентрові насоси;

– погружні електронасоси;

– насоси двосторонього входу.

Завдяки якості продукції, що виробляється, компанії вдалося завоювати міжнародний ринок своїм авторитетом. Наприклад, вертикальні насоси, поверхневі горизонтальні насоси і насоси для свердловин компанія постачає в різні країни світу, в таких як: Іспанія, Великобританія, Саудівська Аравія, Лівія, Україна, Єгипет, Йорданія, та інші. Це всього лише невеликий приклад країн, які звертаються до Pompe Zanni для отримання послуг у сільськогосподарському, будівельному та промисловому секторі.

 ТОВ «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» є офіційним дистриб’ютором продукції Pompe Zanni в Україні, що дозволяє вітчизняним споживачам отримати замовлене обладнання від  даного виробника та отримати подальшу технічну підтримку.

Технічний каталог PZSC

Технічний каталог свердловинних насосів Pompe Zanni

Горизонтальні багатосекційні насоси НM Pompe Zanni