Дизельні генератори

Продукція турецької компанії «DALGAKIRAN» – є лідером з продажів промислових дизельних електростанцій на українському ринку.

Дизель-генератори ТМ «DALGAKIRAN» виробляються на сучасному заводі площею 60 000 м2, розташованому в Стамбулі. Потужність заводу становить 15 000 дизель – генераторів щорічно, 90% продукції, що випускається, поставляється на експорт у 130 країн світу. Пріоритетними ринками є США, Африка і країни Євросоюзу.

Дизель-генератори DALGAKIRAN сертифіковані за такими стандартами, як UL, Turquality, 2000/14/EC, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001, Authorized Economic Operator (AEO), EAC, CE, Exova Warringtonfire Class 0 Сертифікат, Сертифікат відповідності EI60 Стандарту вогнестійкості, TSI Service Capability, TSI Certificate of Conformity to Turkish Standards, УкрСепро.

Відмінною особливістю заводу DALGAKIRAN, є наявність суперсучасного випробувального центру з сумарним навантаженням 3,6 МВт, що дає можливість випробовувати до 8 ДГУ одночасно. За результатами випробувань генерується звіт із зазначенням всіх необхідних параметрів.

Завдяки системному технологічному підходу у 2017 році DALGAKIRAN офіційно отримав статус R&D центру від Міністерства Науки, Промисловості і Технологій Республіки Туреччини. У R&D центрі працює 20 інженерів, 5 провідних інженерів, 4 технічних фахівців.

Для виробництва дизель-генераторів Dalgakiran використовуються тільки якісні комплектуючі. Враховуючи те, що найважливішим вузлом будь-якої електростанції є двигун, завод використовує дизельні двигуни лише всесвітньо відомих виробників: Baudouin (Франція), Perkins (Великобританія), Doosan Daewoo (Південна Корея), Mitsubishi (Японія). У якості альтернаторів використовується обладнання Leroy Somer (Франція) та Crompton Greaves (Індія). Завдяки широкому асортименту комплектуючих, ми пропонуємо електростанції з найкращими матеріально експлуатаційними характеристиками в діапазоні потужностей від 10 до 2000 кВт.

Дизель-генератори DALGAKIRAN постачаються в Україну з 2007 року. З того часу було поставлено більше 2000 одиниць сумарною потужністю понад 285 МВт. Дизель-генератори DALGAKIRAN зарекомендували себе як надійне джерело аварійного та основного живлення у таких відповідальних сферах, як нафто-газовий сектор, дата центри, медицина, будівництво і т.д.

Для консультації та професійного підбору звертайтесь до працівників компанії «ІНТЕГРАЛ-ІНЖИНІРИНГ» за телефоном +380501732023