Насоси для промислових стоків NCA

Загальний опис насосів серії «NCA»

Застосування: перекачування промислових стоків, каналізаційні стоки, паперова галузь, харчова галузь, нафто-хімічна промисловість, морська вода, цукроварні підприємства.

Проектування та розробка даної серії насосів виконується за допомогою симулятора CFD (Computational Fluid Dynamics) для оптимізації параметрів, ККД та вільного проходження твердих включень. Також використовується структурний аналіз FEA (Finite Element Analysis) для уникнення проблем у конструкції та механіці.

Мультифізичний аналіз, взаємодія рідини з конструкцією насоса та модальний аналіз дозволяє передбачити роботу насосу при високих навантажень та покращити геометрію кожного окремого компонента. На завершенні створення нової моделі використовується віброакустичний аналіз з метою вивчення кожного аспекту поведінки агрегату вже після його виготовлення на випробувальному стенді.

Продуктивність: до 1600 м3/год.

Тиск: до 60 метрів.

Максимальна потужність: до 160 кВт.

Температурний режим: від – 15 0С до 120 0С.

Типи робочих колес: відкрите та закрите.

Матеріали корпусу насоса та робочого колеса: чавун EN GJL-250, високоміцний чавун EN GJS-500, морська бронза G-Cu 10, нержавіюча сталь AISI 316 та AISI 304.

Матеріал валу: AISI 431.

Фланці (UNI EN 1092-2): PN10 та PN16.

Типи інсталяції насосного агрегату: стаціонарний горизонтальний та вертикальний.

Ущільнення валу: механічні (UNI EN 12756), сальникова набивка, подвійні торцеві ущільнення типу «CARTEX» та інші. Виробник: EagleBugmann (Німеччина).

Підшипники: шарові підшипники у консистентному мастилі або у масляній ванній. Виробник: «SKF» Швеція.

Приводи до серії насосів «SAER» серії «NCB»

Виробники: SAER, ABB, Siemens, Hoyer.

Тип електродвигуна: асинхронний з зовнішньою системою охолодження (TEFC).

Електродвигуни адаптовані до частотного регулювання та мають ізольований підшипник.

Клас ізоляції: F або Н (під запит).

Клас герметичності: ІР 55.

Частота: 50 Гц.

Стандартне живлення: до 4 кВт 220-240 Вольт, 380-415/660-720 від 5.5 кВт та вище.

Класи енергоефективності: IE3, IE4, IE5.

Особливості виробництва серії NCA

– Обробка всіх елементів насосів здійснюється на сучасному високоточному обладнанні.

– Всі агрегати проходять обов’язкове випробування на відповідність своїх гідравлічних параметрів перед відвантаженням зі складу виробника.

Головні переваги NCA

– Міцна конструкція корпусу насоса з напором по центральній осі для вирівнювання навантаження на фундамент та жорсткі опори для зниження вібрації.

– Міцна конструкція підшипника здатна витримувати максимальні осьові навантаження протягом тривалого часу. Вал виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі забезпечує стабільну безперервну роботу.

– NCA мають регульований зазор між гідравлічною частиною та робочим колесом. Дана опція дозволяє здійснити налаштування на тип середовища, що перекачується щоб забезпечити найменший знос рухомих механізмів та гідравлічної частини.