Модернізація теплообмінного апарату на систему охолодження вода-олія

Об’єкт: ТОВ «Українська Чорноморська Індустрія» м. Чорноморськ «Kernel»

______________________________________________________________________________

Проект: Модернізація теплообмінного апарату на систему охолодження вода-олія для ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЧЕРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ»(KERNEL).

______________________________________________________________________________

Проведені роботи: теплові розрахунки, поставка обладнання, демонтаж старої техніки, монтаж нової техніки та введення її в експлуатацію.

_____________________________________________________________________________

Загальний опис: Існуючий теплообмінний апарат турецького виробництва ARES мав серйозні проблеми в експлуатації: постійні протікання та зсув пластин. Чесно кажучи, сама система мала свої недоліки: високі вібрації від поруч розташованої насосної станції та гідравлічні удари, які виникають через відсутність відповідного на це захисту. Нашою командою було запропоновано встановити більш сучасну теплообмінну установку від датського виробника ТМ «SONDEX» з більш високоякісних пластин, які мають більш високу стійкість до неблагоприємних умов експлуатації. Дана ділянка має високу важливість через неприпинену роботу лінії навантаження олії, яка має охолоджуватись попередньо. Олія після процесу виробництва має безупинно охолоджуватись перед навантаженням її у танкер. Обмеження у просторі дозволяли встановити тільки один теплообмінний апарат і, що вкрай важливо замовнику було отримати максимально надійну техніку. За рахунок власних сил та підтримки наших партнерів ми здійснили демонтаж зношеного апарату, встановили новий та запустили його в експлуатацію.

Результати модернізації. Замовник отримав надійну роботу системи охолодження у контурі вода/олія, що позбавило підприємство від додаткових витрат на технічну підтримку існуючого вузла охолодження олії.

Висновок. Ми завжди робимо акцент на те, щоб наш клієнт замовляв об’єкти під «ключ», починаючи з розрахунків та закінчуючи запуском технологічного обладнання. Підбором та встановленням обладнання мають займатись професіонали, які в подальшому мають відповідати за справність роботи техніки. Також будучи на підприємстві клієнта, ми завжди можемо надати свою експертну оцінку щодо стану Вашого технологічного обладнання.