Станція подачі меляси для прикорму корів ТОВ “УМК”

Об’єкт: ТОВ «Українська Молочна Компанія» Київська область. с. Великий Крупіль

______________________________________________________________________________

Проект: Будівництво станції подачі меляси для прикорму для тварин (корівник).

______________________________________________________________________________

Виконані роботи: Проектування, поставка обладнання, шеф-монтаж, пусконалагоджувальні роботи

______________________________________________________________________________

Загальний опис: Головна мета будівництва станції прикорму тварин мелясою є стабільний надій корів в незалежності від пори року. Тобто даний продукт є елементом нормалізації метаболізму корів та покращує їх життєдіяльність.

Замовником була поставлена задача, щоб з закопаної цистерни глибиною 3 метри була здійснена подача меляси на подальше розведення її з водою. Після розведення продукту відцентровим насосом SAER меляса подається на годівниці тваринам. Враховуючи високу густину меляси та високу вакууметричну глибину всмоктування, підібраний насос Varisco успішно працює вже не один рік без жодної поломки. Для плавного запуску та надійної роботи основного агрегату додатково був задіяний частотний перетворювач.

Результати проекту.Гарні вакууметричні характеристики насосу Varisco забезпечили можливість розташування насосного агрегату зверху на цистерні, що дозволили заощадити кошти на будівництві додаткового майданчику та створенню додаткових конструкцій. Високоякісне обладнання для розчину та дозуванню меляси забезпечило молочному комплексу завжди отримувати необхідне дозування продукту для прикорму тварин.

Висновок. Проект реалізований успішно і більш добавити нічого. Відмінна схема, що стала прикладом для інших підприємств галузі! Якщо цікаво – деталі за телефоном!